4 چیزی که خریداران مواد شیمیایی مدرن امروز از تامین کنندگان انتظار دارند

اگر تجارب دیجیتالی خود را ارتقا ندهند، کسب و کارهای شیمیایی خطر از دست دادن مشتریان فعلی و آینده را دارند. اما یک خبر خوب نیز وجود دارد: کسب و کارهایی که تجربه دیجیتالی خوبی دارند 2 برابر بیشتر احتمال دارد که به عنوان تامین کننده ترجیحی معرفی شوند. با این حال، صنعت شیمیایی منحصر به فرد است – و قوانین و فرآیندهای منحصر به فردی دارد که باید دنبال شود – بنابراین خرید یک سیستم تجارت الکترونیکی که سایر شرکت ها برای فروش تی شرت از آن استفاده می کنند، کافی نیست. بر اساس نظرسنجی از 200 خریدار مواد شیمیایی (اعم از بزرگ و کوچک)، در اینجا چهار مورد انتظار خریداران مواد شیمیایی مدرن از تامین کنندگان وجود دارد – و اینکه چرا شما برای ارائه آنها به یک راه حل تجارت دیجیتال هدفمند نیاز دارید.

1. تجربه مشتری بهتر

خریداران مواد شیمیایی دسترسی آسان به اطلاعات محصول و یک نقطه سفارش را به عنوان مهمترین بخش تجربه دیجیتال ذکر می کنند. Accenture. از طرف دیگر، اقلام معامله‌ای مانند نمونه‌گیری محصول و شرایط پرداخت سفارشی بسیار کمتر از آنچه که بسیاری از فروشندگان فکر می‌کنند اهمیت دارند. اگر می‌خواهید تجربیاتی را ارائه دهید که خریداران مواد شیمیایی امروزی واقعاً می‌خواهند، به یک پلتفرم تجارت دیجیتال هدفمند نیاز دارید که فرآیند خرید مواد شیمیایی را درک کند.


منبع تصویر:
https://www.accenture.com/ca-en/insights/chemicals/sales-chemical-buyer-values-study

2. داده های با کیفیت بالا

هنگامی که مشتری تماس می گیرد یا می خواهد دوباره سفارش دهد، از تامین کنندگان انتظار دارند که تمام اطلاعات خود را آماده داشته باشند. بنابراین شرکت‌های شیمیایی باید تجربه‌ای دیجیتالی بسازند که فقط یک وب‌سایت زیبا نباشد، بلکه بتواند تمام داده‌های مشتری – فروش، بازاریابی و روابط توزیع‌کننده را – زیر یک سقف قرار دهد.

3. زمان اجرای سریعتر

مشتریان تجربیات دیجیتال بهتری می خواهند – و الان آنها را می خواهند. پیاده‌سازی صحیح یک پلت‌فرم ابری تجارت بزرگ ممکن است 12 تا 18 ماه طول بکشد، در حالی که تیم فناوری اطلاعات شما تحت فشار است و نمی‌توان از پلتفرم استفاده کرد. با مدرن پلت فرم تجاری SaaS که برای صنایع شیمیایی ساخته شده است، می توانید در عرض چند هفته از ابتدا به راه اندازی بروید.

زمانی که BASF پلتفرم تجارت دیجیتال یکپارچه Agilis را پیاده سازی کرد، شرکت از تصمیم گیری به راه اندازی پلت فرم جدید خود در کمتر از دو ماه گذشت. در یک قسمت وبینار Digital in Chemicalsماریوس وارکامپ، مدیر بازرگانی BASF توضیح داد که این روند چگونه پیش رفت – و چگونه کار با راه حل های بازاریابی دیجیتال یکپارچه Agilis به آنها کمک کرد تا درآمد خود را تنها از طریق مشتریان فعلی تا 50 درصد افزایش دهند.


4. ارتباطات انسانی

برای خریداران بزرگ، فروش مواد شیمیایی احتمالا همیشه به عنصر انسانی نیاز دارد. با این حال، این مورد در همه صنایع تجارت الکترونیک صدق نمی‌کند، بنابراین پلتفرم‌های تجارت عمومی اغلب فرآیند ارتباط دیجیتال به انسان را بسیار دشوار می‌کنند، اگر اصلاً آن را تقویت کنند. به همین دلیل است که داشتن یک سیستم هدفمند SaaS که از نقاط لمسی دیجیتال برای ارتقای قابلیت‌های فعلی شما با توجه به تجربه مشتری استفاده می‌کند، بسیار حیاتی است، سپس هنگامی که شخصی سؤال پیچیده‌ای دارد یا نیاز به کمک دارد، ارتباط با انسان را آسان می‌کند.

سیستمی دریافت کنید که برای تیم و مشتریان شما کار کند

برای شرکت های شیمیایی که به دنبال رشد با دیجیتال هستند، یک راه حل هدفمند بهترین راه پیش رو است. سریع‌تر، کارآمدتر است و کار را هم برای مشتریان و هم برای تیم‌های داخلی آسان‌تر می‌کند. با توجه به اهمیت تجارت دیجیتال در جهان ما – هر دو در طول همه گیری COVID-19 و پس از آن – هر چه مدت بیشتری برای تجارت دیجیتال منتظر بمانید، فرصت های رشد بیشتری را از دست خواهید داد.

راه حل تجارت دیجیتال خود را به راحتی با Agilis بسازید. هم اکنون یک نسخه آزمایشی رایگان رزرو کنید.

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *