Agilis از دکتر فیلیپ ام نچس به هیئت مشاوران اجرایی استقبال می کند

ما خوشحالیم که به دکتر فیلیپ ام. نچس در هیئت مشاوران اجرایی Agilis خوش آمد می گوییم.

دکتر نچس که یک مرجع مشهور جهانی در زمینه پایگاه‌های اطلاعاتی است، بنیانگذار و دانشمند ارشد شرکت Teradata (NYSE: TDC) بود، که اکنون یک رهبر جهانی 2.2 میلیارد دلاری در ارائه اطلاعات بی‌درنگ داده است.

در Teradata، دکتر Neches در کاربرد پردازش موازی در برنامه های تجاری پیشگام بود. او به عنوان معاون ارشد و دانشمند ارشد شرکت NCR، هم تغییر موقعیت خانواده محصولات کامپیوتری NCR و هم برنامه محصول برای ادغام با AT&T را رهبری کرد. دکتر نچس به عنوان معاون رئیس و مدیر فنی گروه محصولات و خدمات چندرسانه ای در شرکت AT&T خدمت کرد.

او در هیئت مدیره ExpandBeyond، Inc.، و در هیئت های مشاوره EarthLink، Tacoda Systems، Luxtera و گروه فناوری Merrill Lynch خدمت کرده است. او در هیئت مشاوران چندین شرکت دیگر خدمت کرده است. او در هیئت امنای Caltech خدمت می کند و در کمیته انتقال فناوری آن حضور دارد. دکتر نچس دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. مدرک علوم کامپیوتر از Caltech.

دکتر فیلیپ ام. نچس شریک سرمایه گذاری در شتاب دهنده میزگرد کارآفرینان در شهر نیویورک است. او همچنین یک مشاور مستقل است که به عنوان مشاور، عضو هیئت‌مدیره و سرمایه‌گذار با شرکت‌های اولیه در صنایع فناوری اطلاعات و خدمات ارتباطات در زمینه استراتژی‌های فنی، بازار و تجاری آنها کار می‌کند.

ما مفتخریم که دکتر نچس به هیئت مشاوران ما ملحق شد. انبوه تجربه او در ایجاد کسب و کار فناوری از ابتدا و هدایت آن در مراحل مختلف رشد برای ما ارزش زیادی خواهد داشت. جی باتیا، مدیر عامل Agilis می گوید.

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *