Agilis با جهش رشد روبرو می شود!

اتفاقات بزرگی در Agilis در حال رخ دادن است! ما در حال رشد هستیم، استعدادهای جدید شگفت‌انگیزی را جذب می‌کنیم، و اخیراً تیم فروش، بازاریابی و رهبری خود را به یک فضای کاری کاملاً جدید در Short Hills، NJ منتقل کرده‌ایم، در حالی که تیم فناوری را در شهر نیویورک نگه می‌داریم.

با برخی از جدیدترین اعضای تیم ما آشنا شوید:

  • یه وانگ: معاون مهندسی. تکنسین پرشور، مهندس با تجربه، برنامه نویس اختصاصی. Ye بیش از 15 سال تجربه در محیط های پویا استارت آپ و استعداد رهبری و حل مشکلات را به ارمغان می آورد.
  • سورا بائه: مهندس جلویی فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا برکلی، در حال حاضر در حال تحصیل در رشته انفورماتیک بهداشتی از دانشگاه کرنل است. Sora مشتاق ساخت رابط های کاربری عالی (UI) برای برنامه های نرم افزاری است.
  • درک مورگن، متخصص بازاریابی دیجیتال. کارآفرین، یادگیرنده سریع، با ابزارهای فناوری عالی. درک از ابتکارات بازاریابی دیجیتال ما مراقبت می کند و همچنین تیم فروش داخلی ما را راهنمایی می کند.
  • چیس: نماینده فروش داخلی چیس که متخصص امنیت سایبری از دانشگاه Fairleigh Dickinson است، از ارتباط با مشتریان، به اشتراک گذاشتن دانش خود در مورد امنیت سایبری و آموزش تفاوت Agilis با سایر بازیگران دیجیتال در صنعت لذت می برد (ما داده های مشتریان خود را نمی فروشیم).
  • جولیا: نماینده فروش داخلی جولیا که اخیراً از دانشگاه Fairleigh Dickenson فارغ التحصیل شده است، از ارتباط با افراد جدید و فروش محصولات فناوری لذت می برد. او به سرعت از پایگاه مشتریان رو به رشد ما به رسمیت شناخته می شود.
  • چینتان بومیا: مدیر پلتفرم. Agilis بر استخدام مهندسان شیمی متمرکز است که می توانند کدنویسی کنند، چینتان یکی از آنهاست. چینتان فارغ التحصیل از دانشگاه کارنگی ملون، نقش مهمی در تبدیل نیازهای تجاری به مشخصات فنی برای تیم فناوری ما ایفا می کند.

این یک مرحله هیجان انگیز در چرخه تجاری Agilis است. ما اعتبار بازار را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و اکنون به طور فعال مشتریان را در پلتفرم تجارت تخصصی خود وارد می کنیم. بسیاری از استارت‌آپ‌ها آنقدر عمر نمی‌کنند که این نقاط عطف را ببینند، بنابراین ما خیلی خوش‌شانس هستیم که نه تنها تا اینجای کار رسیده‌ایم، بلکه در حال رشد، توسعه و افزودن مشتریان با چنین سرعتی هستیم.

این زمان عالی برای بودن با Agilis است. صنایع شیمیایی آماده پذیرش دیجیتالی شدن هستند، واکنش بازار به راه حل ما بسیار مثبت است و ما همچنان به افزودن تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و خریداران مواد شیمیایی به پلتفرم خود ادامه می دهیم. سر و صدای اولیه و هرج و مرج یک استارتاپ جوان اکنون جای خود را به سرعت سنجیده تری داده است که بر رشد، بلوغ و گسترش تمرکز دارد.

از www.agilischemicals.com دیدن کنید و ببینید که چگونه می توانیم به شما در رشد کسب و کارتان کمک کنیم.

با جدیدترین اخبار کسب و کار ویدیویی، استراتژی ها و اطلاعاتی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود، به روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *