Agilis با UL همکاری می کند تا منابع شیمیایی و مواد شیمیایی را ساده کند

وبلاگ

Agilis با UL همکاری می کند تا منابع شیمیایی و مواد شیمیایی را ساده کند

یک راه حل جدید تجارت الکترونیکی منبع امن مواد و مواد تشکیل دهنده از تامین کنندگان شرکت کننده را تسریع می کند.

Agilis Chemicals، ارائه‌دهنده پیشرو پلتفرم تجاری برای صنایع شیمیایی، امروز همکاری خود را با UL، یک شرکت پیشرو در علم ایمنی اعلام کرد. به عنوان بخشی از قرارداد همکاری، Agilis پلتفرم تجاری پرچمدار خود را به بیش از 4500 تامین کننده و صدها هزار کاربر نهایی مواد شیمیایی در پلت فرم UL Prospector®، بزرگترین شبکه خریداران و تامین کنندگان مواد شیمیایی در جهان، گسترش خواهد داد.

تامین‌کنندگان در پلتفرم Prospector اکنون می‌توانند پورتال‌های تجارت الکترونیکی خود را با Agilis بسازند و آن‌ها را با نمایه Prospector خود پیوند دهند تا به کاربران نهایی راهی آسان، راحت و مطمئن برای خرید محصولات خود ارائه دهند. این به تامین کنندگان اجازه می دهد تا راحت تر به خریداران مواد آماده خرید دسترسی پیدا کنند. تولیدکنندگان همچنین می‌توانند توزیع‌کنندگان و ارائه‌دهندگان تدارکات شخص ثالث (3PL) خود را ثبت‌نام کنند یا با توزیع‌کنندگانی که از قبل در پلتفرم Agilis هستند برای انجام یکپارچه سفارش کار کنند.

Pam Walker، رهبر تجاری بخش مواد و زنجیره تامین در UL گفت: “برای بیش از 20 سال، صدها هزار فرمول ساز جهانی به Prospector برای یافتن مواد و مواد تشکیل دهنده از هزاران تامین کننده متکی بوده اند.” “همکاری با Agilis آنچه را که بسیاری از کاربران ما برای سالها درخواست کرده اند ارائه می دهد، راهی برای شروع خرید مواد در حین استفاده از Prospector. تامین کنندگان دارای محصولات در Prospector نیز با دسترسی به مشتریان بالقوه در لحظه ای که آماده خرید مواد هستند، سود خواهند برد. و مواد تشکیل دهنده.”

Jay Bhatia، بنیانگذار و مدیر عامل Agilis، گفت: “این خدمات تجارت الکترونیکی که بسیار مورد انتظار است، فرآیند خرید مواد شیمیایی را هم برای توسعه دهندگان محصول و هم برای تامین کنندگان مواد ساده می کند. ما معتقدیم که مزایای این راه حل مشترک در کل مواد شیمیایی گسترش خواهد یافت. زنجیره تامین، منجر به رشد، بهبود تعامل مشتری و نوآوری سریعتر محصول می شود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاری و راه حل جدید، مراجعه کنید https://agilischemicals.com/ul-prospector یا ULprospector.com.

درباره Agilis
Agilis یک شرکت فناوری است که بر دیجیتالی کردن فرآیندهای تجاری در صنایع شیمیایی متمرکز است. با Agilis، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان جهانی مواد شیمیایی می توانند پورتال های تجاری مارک دار خود را راه اندازی کنند که کاملاً بهینه شده و مجهز به ابزارهای بازاریابی و تجزیه و تحلیل مدرن است. Agilis که دفتر مرکزی آن در نیوآرک، نیوجرسی قرار دارد، تجربه صنعت و تخصص فناوری را در ساخت راه‌حل‌های فناوری پیشرفته و مقیاس‌پذیر ترکیب می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Agilis، لطفا مراجعه کنید https://agilischemicals.com.

درباره UL
UL با استفاده از علم برای حل چالش‌های ایمنی، امنیت و پایداری به ایجاد جهانی بهتر کمک می‌کند. ما با ایجاد امکان پذیرش ایمن محصولات و فناوری‌های نوآورانه، اعتماد را تقویت می‌کنیم. همه در UL اشتیاق دارند که جهان را به مکانی امن تر تبدیل کنند. همه کارهای ما، از تحقیقات مستقل و توسعه استانداردها، آزمایش و صدور گواهینامه، ارائه راه حل های تحلیلی و دیجیتالی، به بهبود رفاه جهانی کمک می کند. کسب و کارها، صنایع، دولت ها، مقامات نظارتی و مردم به ما اعتماد می کنند تا بتوانند تصمیمات هوشمندانه تری بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر، مراجعه کنید UL.com. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های غیرانتفاعی ما، بازدید کنید UL.org.

لینک های مربوطه

https://agilischemicals.com

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *