AGILIS حقوق انحصاری بازاریابی را برای پورتفولیوی امولسیون های تخصصی APEC امضا می کند

18 ژوئیه 2017 APEC – شرکت امولسیون های پیشرفته پلیمری، یک تولید کننده سایز متوسط ​​امولسیون های تخصصی مستقر در کره جنوبی، حق نمایندگی انحصاری را برای آمریکای شمالی به Agilis Chemicals LLC، یک فناوری مبتنی بر Rockaway، NJ که در صنایع شیمیایی راه اندازی شد. بر اساس این قرارداد، Agilis Chemicals مجموعه امولسیون های تخصصی APEC را نمایندگی خواهد کرد و خدمات فروش، بازاریابی و توزیع را به مشتریان مستقر در آمریکای شمالی ارائه خواهد کرد.

APEC که در سال 1996 تأسیس شد، در تولید امولسیون‌های آبدار نوآورانه سازگار با محیط زیست تخصص دارد. APEC طیف گسترده‌ای از چسب‌های امولسیون اکریلیک، چسب‌های حساس به فشار (محدوده محصولات ACROTEK)، پراکندگی‌های پلی‌اورتان و پراکندگی‌های اکریلیک-اورتان را برای کاربرد در رنگ‌ها و پوشش‌ها، جوهرها، چسب‌ها و صنایع ساختمانی توسعه داده است. ماموریت APEC با استفاده از قابلیت های نوآورانه خود جایگزینی چسب های امولسیونی مبتنی بر حلال با امولسیون های مبتنی بر آب سازگار با محیط زیست است. برای اطلاعات بیشتر به http://en.a-pec.co.kr/ مراجعه کنید.

Agilis Chemicals LLC که در اکتبر 2016 تأسیس شد، یک راه اندازی فناوری منحصر به فرد است که از فناوری برای بهبود مدل کسب و کار توزیع فعلی در صنایع شیمیایی استفاده می کند. علاوه بر منابع توزیع سنتی مانند توزیع سراسری و نیروی فروش مستقیم، Agilis یک پلت فرم فناوری قوی برای انجام معاملات O2i (سفارش به صورت‌حساب) و قابلیت‌های بازاریابی مبتنی بر داده ارائه می‌دهد. رویکرد منحصربه‌فرد Agilis در استفاده از فناوری دیجیتال و علم داده، تولیدکنندگان را قادر می‌سازد محصولات را به‌طور موثر بازاریابی کنند، فرصت‌های رشد را شناسایی کنند و هزینه و پیچیدگی مجموعه را کاهش دهند. پلت فرم Agilis به خریداران کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و بهره وری عملکرد تدارکات را بهبود بخشند. برای اطلاعات بیشتر به www.agilischemicals.com مراجعه کنید.

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *