Agilis در 13 آگوست 2019 به ChemEdge می آید

لوئیزویل، KY اخیرا در میان نامگذاری شده است بهترین شهرهای غذاخوری در آمریکا. این مکان همچنین خانه چرچیل داونز افسانه ای و مرکز محمد علی است. اما این طعم مهمان نوازی جنوبی یا بوربون معروف کنتاکی نیست که آگیلیس را در ماه اوت امسال به لوئیزویل می آورد. ما آنجا هستیم تا در ChemEdge شرکت کنیم – یک کنفرانس برتر و نمایشگاه تجاری که به طور منحصر به فرد برای جذب توزیع کنندگان مواد شیمیایی، تولید کنندگان، اپراتورهای انبار و شرکت های پشتیبانی خدمات از سراسر کشور قرار دارد.

این اولین بار است که در ChemEdge نمایشگاه می‌کنیم و به پیشرفتی که از آخرین باری که در مقابل اعضای NACD بوده‌ایم بسیار افتخار می‌کنیم. Agilis دیگر یک استارت آپ در مراحل اولیه نیست، امروز Agilis یک شرکت پر رونق است، با شبکه ای فعال از شرکای تجاری، و جامعه رو به رشدی از مشتریان، از جمله بسیاری از تولیدکنندگان جهانی مواد شیمیایی و توزیع کنندگان تخصصی محلی.

برای پاسخگویی بهتر به نیازهای توزیع کنندگان مواد شیمیایی، امسال در ChemEdge جدیدترین محصول خود را معرفی می کنیم – یک پورتال تجارت سفارشی که می تواند با استفاده از وب سایت موجود توزیع کننده به سرعت و کارآمد ساخته شود.

واقعن به همین سادگی است:

  • Agilis پورتال تجاری شما را در portal.yourcompanyname.com می سازد
  • پورتال ظاهر و احساسی دارد که با برند شرکت شما مطابقت دارد
  • Agilis یک داشبورد، پورتال تراکنش، ابزارهای تعامل با مشتری، گزارش ها، تجزیه و تحلیل و هر چیز دیگری را که برای تعامل با مشتریان، شروع و تکمیل تراکنش ها و ردیابی سفارش ها نیاز دارید، فراهم می کند.
  • ما پورتال شما را برای جستجوی گوگل بهینه می کنیم تا مشتریان بالقوه بتوانند به راحتی محصولات شما را پیدا کنند
  • شما کاتالوگ محصول خود را به پورتال جدید اضافه می‌کنید، با SKUهای محصول و جزئیات دیگر، و – انجام شد!

شما همچنین دسترسی به هزاران مشتری جدید بالقوه را از پایگاه داده سرنخ های ما دریافت می کنید تا به شما در رشد کسب و کار و یافتن بازارهای جدید کمک کند.

آیا می خواهید پیشنهاد جدید را در عمل ببینید؟
در ساعات سالن نمایشگاه به غرفه شماره 129 بیایید (اینجا یک پلان طبقه تا گم نشوید!) و ما خوشحال می شویم که به شما نشان دهیم Agilis چه کاری می تواند برای تجارت شما انجام دهد!

شما همچنین می توانید یک نسخه نمایشی شخصی یا یک جلسه در محل با مدیران ما درخواست کنید. چند روز قبل با ما در [email protected] تماس بگیرید، و ما خوشحال خواهیم شد که آن را هماهنگ کنیم.

ما در Agilis مشتاقانه منتظر ChemEdge هستیم – همیشه یک گردهمایی سرگرم کننده و پویا از متخصصان صنایع شیمیایی. اگر قصد حضور در آنجا را دارید، فرصت را از دست ندهید تا یاد بگیرید چگونه Agilis می‌تواند به شما کمک کند تا کسب و کار شما را به عصر دیجیتال سوق دهد، بدون اینکه پولی از بین برود!

می بینمت در لوئیزویل!

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *