AGILIS پلتفرم بازار منحصر به فرد خود را از 5 سپتامبر 2017 راه اندازی می کند

Agilis نسخه بتا پلتفرم بازار منحصر به فرد خود را در تاریخ 5 سپتامبر 2017 عرضه خواهد کرد.

پلتفرم Agilis Market که بر اساس یک فناوری اختصاصی ساخته شده و برای صنایع شیمیایی سفارشی شده است، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان را قادر می‌سازد محصولات را با محتوای دیجیتال غنی و قابلیت‌های بازاریابی مبتنی بر داده به بازار عرضه کنند. خریداران می توانند محصولات را جستجو کنند، با تامین کنندگان همکاری کنند و معاملات O2i (سفارش صورتحساب) را بر روی یک پلت فرم قوی، ایمن و بصری انجام دهند. ساخته شده بر روی پلت فرم فناوری مشابه، با ویژگی های امنیتی و رمزگذاری که اغلب توسط بانک ها و موسسات مالی استفاده می شود. پلت فرم بازار Agilis دسترسی اختصاصی و محافظت شده از فایروال را به هر عضو ارائه می دهد.

اعضای Premier می توانند به مجموعه بازاریابی Agilis دسترسی داشته باشند. Agilis Marketing Suite با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های پیشرفته، دسترسی به فروش و تجزیه و تحلیل بازار و سرنخ های مشتریان معتبر را ارائه می دهد. خریداران می توانند به محصولات تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر و با کیفیت بالا در سراسر جهان دسترسی داشته باشند، با یکدیگر همکاری کنند و تصمیمات آگاهانه تهیه کنند. Agilis برای ارائه راه حل های زنجیره تامین سرتاسری، با یک توزیع کننده مستقر با شبکه سراسری انبارها، آزمایشگاه های تحلیلی و نیروی فروش مجرب همکاری کرده است.

ترکیب منحصر به فرد Agilis از پلتفرم فناوری، تخصص محصول و بازار، همراه با منابع سنتی فروش و توزیع، تجربه خرید، شفافیت و فرصتی برای کاهش هزینه و پیچیدگی بی‌نظیر را به مشتریان ارائه می‌دهد.

عضویت در پلتفرم Agilis Market رایگان است!

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *