Agilis یک نسخه ارتقا یافته از پلت فرم تجاری خود را برای صنایع شیمیایی راه اندازی می کند

Agilis Chemicals، یک استارت آپ فناوری مستقر در نیوجرسی، امروز از راه اندازی نسخه سازمانی پلت فرم تجاری برتر ts خبر داد که به طور خاص برای صنایع شیمیایی طراحی شده است. پیشنهاد جدید این شرکت به تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد شیمیایی اجازه می دهد تا به راحتی پورتال های آنلاین با نام تجاری منحصر به فرد خود را برای ارتباط با مشتریان و تامین کنندگان، ساده سازی عملیات و گسترش حضور خود در بازار بسازند.

زنجیره‌های ارزش صنایع شیمیایی پیچیده هستند و بر اساس روابط و اعتماد هستند. جی باتیا، موسس و مدیر عامل Agilis می‌گوید، تولیدکنندگان نقش توزیع‌کنندگان را ارزشمند می‌دانند و می‌خواهند از ارتباطات موجود استفاده کنند، نه اینکه آنها را مختل کنند. پلتفرم Agilis این پیچیدگی را با ارائه گردش‌های کاری سفارشی‌سازی‌شده برای کمک به تولیدکنندگان کمک می‌کند تا محصولات خود را به شیوه‌ی خود به بازار عرضه کنند، در حالی که از فناوری پیشرفته برای دیجیتالی کردن تراکنش‌ها، بهبود تعامل با مشتری و باز کردن فرصت‌های جدید بازار استفاده می‌کنند. Agilis برای همه بازیگران صنعت شیمیایی ارزش ایجاد می کند و در عین حال رشد، شفافیت و کارایی را به همراه دارد.

باتیا Agilis Chemicals را در اکتبر 2016 پس از نزدیک به دو دهه فعالیت موفق در صنعت شیمیایی با رهبران جهانی مانند BASF و Shell Chemicals تاسیس کرد، جایی که او در نقش‌های مختلف فروش، بازاریابی و مدیریت تجاری کار می‌کرد. هم بنیانگذار او، دیوید گرایمز، پیش از این سمت‌های رهبری ارشدی را با رهبران جهانی مانند Axalta، BASF و GE Plastics داشته است.

گریمز می‌گوید: «پلتفرم Agilis یک امکان‌دهنده تجارت است، نه یک بازار به معنای سنتی. “ما واسطه ای نیستیم که خریداران را با تامین کنندگان مرتبط کنیم – هدف ما ارائه ارزش به همه بازیگران صنعت است. مشتریان Agilis از طیف کاملی از قابلیت‌های دیجیتالی با پشتوانه جدیدترین فناوری و علم داده برای کسری از هزینه ساخت و نگهداری سایت‌های تجاری خود لذت می‌برند – ما پیچیدگی را از بین می‌بریم تا مشتریان ما بتوانند بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنند.

Agilis با حمایت میزگرد Entrepreneurs، یک شتاب دهنده فناوری پیشرو در نیویورک، همراه با چندین سرمایه گذار مالی بی طرف، با ارائه یک پلت فرم تجارت مبتنی بر ابر به عنوان خدمات به تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد شیمیایی، قصد دارد فرآیندهای تجاری مشتری را در صنایع شیمیایی مدرن کند. مشترکین پلتفرم Agilis همچنین می‌توانند در یک بازار فقط برای اعضا شرکت کنند و از قدرت خرید و فروش جمعی استفاده کنند و در عین حال روابط مشتری را که طی دهه‌ها ایجاد شده حفظ کنند. Agilis مجموعه ای از تولیدکنندگان جهانی و توزیع کنندگان پیشرو منطقه ای را به سرعت در حال رشد به عنوان مشتریان به حساب می آورد.

درباره Agilis:

Agilis از فناوری دیجیتال برای حل مداوم ترین چالش های صنعت شیمیایی – پراکندگی بالا، زنجیره ارزش پیچیده و ناکارآمدی در فرآیندهای فروش، بازاریابی و تدارکات استفاده می کند. Agilis فرآیندهای تجاری موجود را ساده می کند و شفافیت و کارایی را بدون ایجاد اختلال در روابط ایجاد شده به ارمغان می آورد. ماموریت ما ساده سازی و خودکارسازی تراکنش ها در هر مرحله از زنجیره ارزش برای همه بازیگران – خریداران، توزیع کنندگان و تولیدکنندگان است. از Agilis در www.agilischemicals.com دیدن کنید

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *