BASF قرارداد تجارت الکترونیک را با Agilis گسترش می دهد

BASF قرارداد تجارت الکترونیک را با Agilis گسترش می دهد

مشتریان از پورتال تجارت دیجیتال BASF در پلتفرم Agilis استقبال کرده اند. BASF محصولات بیشتری را به پورتال OPPANOL اضافه کرده است.

BASF یک قرارداد چند ساله با Agilis Chemicals Inc. ارائه دهنده فناوری تجارت دیجیتال برای صنایع شیمیایی منعقد کرده است. BASF در آوریل گذشته یک پورتال فروش دیجیتال را برای خانواده محصولات پلی ایزوبوتن OPPANOL® خود راه اندازی کرد و اخیراً محصولات بیشتری را به پورتال اضافه کرده است.

مشتریان ما از پورتال تجارت دیجیتال استقبال کرده اند. ماریوس وارکامپ، مدیر بازرگانی، راه حل های سوخت و روان کننده می گوید: در سال اول، ما شاهد رشد قابل توجهی در فروش، افزایش سفارشات تکراری و بهبود قابل توجهی در کارایی فروش به لطف ویژگی های سلف سرویس پورتال Agilis بوده ایم. ، BASF. “ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری خود با Agilis هستیم تا تجربه آنلاین مشتری را ساده، راحت و قابل استفاده کنیم.”

OPPANOL® به عنوان راه حلی برای طیف متنوعی از کاربردها در طیف گسترده ای از صنایع، از جمله خودروسازی، ساخت و ساز، بسته بندی، الکترونیک و بخش های مواد غذایی به بازار عرضه می شود. جی باتیا، بنیانگذار و مدیر عامل Agilis، می گوید: “مأموریت ما در Agilis این است که به تامین کنندگان مواد شیمیایی کمک کنیم تا راه حل های تجارت دیجیتال هوشمند و شهودی را پیاده سازی کنند که نیازی به تغییر نحوه تجارت خود ندارند.” موفقیتی که ما با BASF شاهد آن هستیم ثابت می کند که تولیدکنندگان در هر اندازه می توانند از یک پلت فرم تجاری که برای صنایع شیمیایی ساخته شده است بهره ببرند.

BASF در حال برنامه ریزی برای افزودن محصولات بیشتری به پورتال وب خود است، از جمله خط تولید Glissopal® برای بازارهای چسب و درزگیر و درجه های جدید محصولات OPPANOL®. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پورتال تجارت الکترونیک OPPANOL®، به این آدرس مراجعه کنید: https://oppanol.agilischemicals.com

درباره BASF
شرکت BASF، که دفتر مرکزی آن در پارک فلورهام، نیوجرسی، شعبه آمریکای شمالی BASF SE، لودویگشافن، آلمان است. BASF تقریباً 17000 کارمند در آمریکای شمالی دارد و فروش آن در سال 2020 بالغ بر 18.7 میلیارد دلار بوده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد عملیات BASF در آمریکای شمالی، بازدید کنید.
http://www.basf.com/us.


در BASF، ما شیمی را برای آینده ای پایدار ایجاد می کنیم. ما موفقیت اقتصادی را با حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی ترکیب می کنیم. بیش از 110000 کارمند در گروه BASF به موفقیت مشتریان ما در تقریباً در همه بخش ها و تقریباً در همه کشورهای جهان کمک می کنند. مجموعه ما در شش بخش سازماندهی شده است: مواد شیمیایی، مواد، راه حل های صنعتی، فناوری های سطحی، تغذیه و مراقبت و راه حل های کشاورزی. BASF در سال 2020 فروش 59 میلیارد یورویی داشت. سهام BASF در بورس اوراق بهادار فرانکفورت (BAS) و به عنوان رسید سپرده گذاری آمریکایی (BASFY) در ایالات متحده معامله می شود. اطلاعات بیشتر در http://www.basf.com.

درباره Agilis Chemicals, Inc.
Agilis یک شرکت فناوری است که بر دیجیتالی کردن فرآیندهای تجاری در صنایع شیمیایی متمرکز است. با Agilis، تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان جهانی مواد شیمیایی می‌توانند پورتال‌های تجارت الکترونیک مارک دار مبتنی بر ابر خود را راه‌اندازی کنند که کاملاً بهینه شده و مجهز به ابزارهای بازاریابی و تجزیه و تحلیل مدرن هستند. Agilis به تامین کنندگان مواد شیمیایی راهی آسان و مقرون به صرفه برای جذب و جذب مشتریان از طریق کانال های فروش دیجیتال و بازاریابی امن ارائه می دهد. Agilis که مقر آن در نیوآرک، نیوجرسی، با تیم فناوری رو به رشد خود مستقر در شهر نیویورک است، تجربه صنعت و تخصص فناوری را در ساخت راه‌حل‌های فناوری پیشرفته و مقیاس‌پذیر ترکیب می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Agilis، لطفا مراجعه کنید https://agilischemicals.com.

با جدیدترین اخبار، استراتژی‌ها و دیدگاه‌های کسب‌وکار ویدیویی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، به‌روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *