AGILIS پلت فرم بازار منحصر به فرد خود را راه اندازی می کند

مواد شیمیایی Agilisیک راه‌انداز فناوری که راه‌حل‌های نوآورانه برای بازار مواد شیمیایی ایجاد می‌کند، امروز از راه‌اندازی نسخه بتا محصول شاخص خود – Agilis Market Platform خبر داد.

ساخته شده بر اساس یک فناوری اختصاصی و سفارشی برای صنایع شیمیایی، پلت فرم بازار Agilis تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان را قادر می‌سازد تا محصولات خود را با استفاده از پلتفرم امن Agilis و قابلیت‌های بازاریابی مبتنی بر داده به بازار عرضه کنند.

خریداران می توانند محصولات را جستجو کنند، با تامین کنندگان همکاری کنند و تراکنش های O2i (سفارش صورتحساب) را انجام دهند – همه اینها از یک رابط متمرکز، ایمن و کاربر پسند. با ویژگی‌های امنیتی و رمزگذاری که اغلب توسط بانک‌ها و سایر موسسات مالی استفاده می‌شود، Agilis Market Platform دسترسی اختصاصی و محافظت‌شده با فایروال را برای هر عضو ارائه می‌دهد.

Agilis چندین سطح عضویت را بسته به نیازهای تولید کننده و توزیع کننده ارائه می دهد. اعضای برتر از مزایای خدمات بازاریابی، فروش و توزیع یکپارچه بهره مند می شوند. یک پورتال بازاریابی و تراکنش اختصاصی، در حالی که Basic می‌تواند به Agilis بپیوندد و پس از تکمیل فرآیند تأیید عضو مورد نیاز، محصولات را در پلتفرم Agilis با نام تجاری خود فهرست کند. عضویت در پلتفرم Agilis رایگان است.

ترکیب منحصربفرد Agilis از پلتفرم فناوری، تخصص محصول و بازار، همراه با دسترسی به منابع سنتی فروش و توزیع، تجربه خرید بی‌نظیری، شفافیت و فرصتی برای کاهش هزینه و پیچیدگی به مشتریان ارائه می‌دهد.

با جدیدترین اخبار کسب و کار ویدیویی، استراتژی ها و اطلاعاتی که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود، به روز باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *